Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един руснак се разхождал по центъра на Бургас. Видял паметника със вдигнатата ръка, и се развикал: - Альоша, Альоша, Альоша!!!! Бай Ганьо го чул и казал: - Альоша ваш, а цимента наш!!!
Разни 2,304 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само Чък Норис може да взриви бетон с паница боб. Казват на шефа на "Софийска вода": - Май искат да развалят концесията. - Голяма работа, плащат 32 млн. евро и разваляме. - Защо толкова много? - Не е чак толкова много, само 1000 мои заплати. Проблемът не е в теб, а в мен! Ти не си виновна, че на мен не ми харесват скучни дебели момичета... Пасажер на кораб пита дежурният офицер: - Извинете, вижда ли се земя напред? - Не, само хоризонт. - Е-е, все пак е по-добре, отколкото нищо! Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?