Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майката пита Иванчо:<BR>- Иванчо каде е баща ти?<BR>- Обеси се на тавана!<BR>- К’во?!<BR>- Базикам се! В мазето се е обесил!
Иванчо и Марийка 3,191 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две бабички стоят на пейка и си говорят. Едната казва да другата: - Мари, Пено, да знаеш снощи двама млади под прозореца ми, как се прегръщаха, как се целуваха и накрая он и го набута в устата... - Ох, мари божке, добре че не в окото - отвърнала другата. - Разбери, Петя, когато гледам футбол, аз забравям за всичко друго на света. - Казвам се Таня. Отива един човек да търси работа във ферма. - Искам 1000 лева заплата! - Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш? - Ами... Разбирам езика на животните. - Добре. Я ела тука. Завел го шефа при свинете. Животните изгрухтели. - Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили! - Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата! Кравата измучала. - Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кмета пишете 5, другите си ги вземате! - Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи! Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват. Шефа бързо казва: - Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни! Късно през нощта звъни телефон. Жена вдига слушалката: - Скъпа, аз съм. Прибирам се. Не закъснях ли много? - Не, скъпи. - А може ли да доведа няколко приятели? - Да, скъпи. - Ние ще поседим, ще пийнем... - Разбира се, скъпи. - ... Извинете, сигурно съм сбъркал номера... В трамвая: - Господине, няма ли да отстъпите място на дамата? - Нищо ви няма, ще постоите. Един път вече така се ожених..