Българският хит за "Евровизия 2007"
КОГАТО БЯХ МИНИСТЪР...
Текст: народен
Музика: народна
Изпълнява: Р.Овч. с оркестър "Позитано"
Когато бях министър
и сделките въртях,
бях много благодарен,
че не съм сиромах...
Щом трупнехме милиони,
изкарвах ги навън
и се правех на ударен,
подпрян на някой пън.
А времето бе сладко,
да трупаш капитал
и никога по-гладко
не съм ни ял, ни крал!
Шотландец отива на операция за подмладяване. Във вагона съсед го пита:
- А защо не си купи билет и за връщане?
- Ами, ако операцията излезе много успешна, може да се върна с детски билет.