Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В театъра поручикът играе Подколесин. Както винаги си е забравил ролята и суфльорът му подсказва. - Дали да взема да се оженя - шепне суфльорът. - Дали да взема да се оженя - повтаря Ржевски. - Ама нямам пари - шепне суфльорът. - Ама нямам пари - повтаря Ржевски. - Сега бавно ставаш - подсказва му суфльорът. - Пък и бавно ми става... - казва Ржевски.
Любими Герои 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо си толкова дебел? — Защото закуската си ям сам, обяда си делят с мен приятели, а врагът ми дава неговата вечеря. - Що е тъщата и има ли почва у нас? - Има много почва за тъщите у нас! Майка слага детето си да спи, но то плаче. Пее му приспивна песен - то пак плаче. Пее му още една - продължава да плаче... Накрая детето отваря очички и казва: - Мамо, аз разбирам, че ти се пее, но бих искал да поспя! Интервюирали франузин: - Какво ще направите ако ви дам една ябълка? - Ще я изям. - А ако ви дам съндък с ябълки? - Ще ги изям. - А ако ви дам вагон с ябълки? - Ще ги продам. Питали евреин: - Какво ще направите ако ви дам една ябълка? - Ще я продам. - А ако ви дам съндък с ябълки? - Ще ги продам. - А ако ви дам вагон с ябълки? - Ще ги продам. Питали българин: - Какво ще направите ако ви дам една ябълка? - Ще я изям. - А ако ви дам съндък с ябълки? - Ще ги изям. - А ако ви дам вагон с ябълки? - Ще изям колкото мога a останалите ще нахапя. - Снощи сънувах ,че участвам в онези игри ,кадето трябва да ядеш. - А ти снощи вечеряла ли си.