Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваща с куче: - За кучето платихте ли? - Не! Подарък за рождения ми ден е.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Отива при доктора кенгуро с кървав корем. Докторът пита: - Какво се е случило? - Някой ми открадна торбата в автобус 102.
Животни
03.10.2017
3,299 прегледа
Следващ →
Още вицове
В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен.
Въпрос: Мъничко беличко с мъничко червеничко - що е то? Отговор: Снежинка в мензис.
От детската площадка детенце крещи към осмия етаж: - Мамооооооооо! Ма-моооооо! Мааа-ма-моооооо! Майката най-после се показва на балкона. - Какво има? - Извикай татко!
Две блондинки си говорят: - Скъпа днес ходих да си правя тест за бременност. Другата я пита: - Я ми кажи трудни ли са въпросите, че и аз искам да отида да си направя?
Бабичка продава ябълки на пазара. От време на време подвиква: - Ябълки от Чернобил! Ябълки от Чернобил... Един човек я пита: - Абе, бабе, ти луда ли си с тия ябълки от Чернобил? Кой ще ти ги купи? - А-а-а, купуват, чедо, купуват. Я за тъща, я за свекърва...