Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива при доктора кенгуро с кървав корем. Докторът пита: - Какво се е случило? - Някой ми открадна торбата в автобус 102.
Животни 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

В края на сезона Челси решават, че ще купят мача си срещу Ливърпул. Започва мача, до десетата минута са дадени три дузпи за лондончани, но резултата още е 0-0. Съдията взема решителни мерки и изгонва всички мърсисайдци без Джерард. Те унили се прибират в съблекалнята. На полувремето идва Стивън Джерард усмихнат. - Какво става, защо си толкова радостен? - пита Карагър. - Ами, понатиснах ги и вече водим с 1-0. - отговаря Стиви Джи и излиза за второто полувреме, а останалата част на отбора отиват да празнуват. След края на мача Джерард отива в заведението омърлушен. - Лошо момчета, едвам удържахме 2-1. - Е как така едвам, нали ги беше притиснал? - учудено пита Рийзе. - Е да, ама при 2-0 за нас в 75-тата минута ме изгониха и мен. Въпрос: Мъничко беличко с мъничко червеничко - що е то? Отговор: Снежинка в мензис. От детската площадка детенце крещи към осмия етаж: - Мамооооооооо! Ма-моооооо! Мааа-ма-моооооо! Майката най-после се показва на балкона. - Какво има? - Извикай татко! Две блондинки си говорят: - Скъпа днес ходих да си правя тест за бременност. Другата я пита: - Я ми кажи трудни ли са въпросите, че и аз искам да отида да си направя? Бабичка продава ябълки на пазара. От време на време подвиква: - Ябълки от Чернобил! Ябълки от Чернобил... Един човек я пита: - Абе, бабе, ти луда ли си с тия ябълки от Чернобил? Кой ще ти ги купи? - А-а-а, купуват, чедо, купуват. Я за тъща, я за свекърва...