Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Славчо при шефа: - Абе началник, ще ме пуснеш ли днеска да си бегам по-рано, щот` жената каза, че требе да `одим да пазаруваме по магазините? - В никъв случай, бай Славчо! - Благодарско, шефче!
Семейни 1,889 прегледа
Следващ →

Още вицове

В резултат на дълга и упорита борба трудещите са се сдобили с 8- часов работен ден. Благодарение на това им остава още време да поработят и още някъде. Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес “Бойко Борисов” №4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха... Какво ли да ти пожелая? Нали е твоя младостта, а нищо по-добро не зная от нея и от радостта.Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта! И нека никога да не заспива смехът на твоята уста! Една жена влиза в магазин за хляб и на висок глас казва: - Един по-мек моля. Магазинера: - Ееее една жена да иска по-мек.. - Докторе, безумието повод ли е за развод? - Не, напротив, основната причина за брака.