Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи един в парка, свил си юмруците, и ги върти и опира един в друг по всякакви начини. Някакъв от съседната пейка го гледал половин час и накрая не издържал и го попитал: - Извинете, господине, ама какво правите? - Чудя се как се чукат костенурките.
Животни 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на митницата на влизане в Израел: "Не се прави на хитър - тук ВСИЧКИ са евреи!" Мюлер се обажда на Щирлиц по телефона: - Щирлиц, в събота,точно в девет бъдете на "Унтер дер линден". Ще се проведе съботник. "Аха" - мисли си Щирлиц - "разкрили са ме. Сега ми прави намеци, опипва почвата, а в събота ще ме арестуват. По-добре да се разбера с Мюлер на четири очи, отколкото с Гестапо". На другия ден отива в кабинета на Мюлер и си признава направо: - Хер Мюлер! Аз съм руски шпионин. - Не на мене тия номера, Щирлиц - отговаря му Мюлер - като чуете за съботник и всички ставате руски шпиони! Всеки е чувал неща за себе си, които дори и той самият не ги е знаел... В съда: - Подсъдими, какво Ви подтикна да изнасилите тази жена? - Харесваше ми. - А, Вие какво си криете така очите, срам ли ви е? - Не, просто и Вие ми харесвате... Полицай поучава задържан: - Как не ви е срам, пиян да отидете в театъра? - Разберете, аз трезвен не бих влязъл.