Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попаднал един мъж на необитаем остров. Гледа - има банани, и риба в реката, от глад няма да умре. Лошото - пълна самота. Изкарал така три месеца. И един прекрасен ден от гората излязла ослепително красива жена. На мъжа му потекли чак слюнките, отива при нея и слага ръка на рамото й, а тя се отдръпва и казва: - Искаш ли да съм твоя? Мъжът кима. - Качи се на палмата и отгоре крещи, че ме обичаш. Мъжът направил, каквото казала хубавицата, а тя: - Малко е това, сега си сложи два банана в устата и подскочи тридесет пъти. Мъжът и това направил, а тя: - И това е малко. Сега застани надолу с главата. Мъжът застанал на глава и едвам казва: - Нека да се запознаем. Казвам се Иван. - А аз Шизофрения.
Разни 1,978 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера си купих от Вас книгата "Как да спечелите милион"! - Е, и? - Половината страници ги няма! - Е какво от това? И 500 000 е добра сума! Една мутра звъни на брат си и му вика: - Брато, много лошо нещо стана! Тате се качи на черешата да я обере...подхлъзна се...иии...браточка...как да ти го кажа...загубихме баща си! След дълго мълчание в телефонната слушалка се чул умисленият глас на брата: - Абе, братле, под черешата погледнахте ли? УСМИВКАТА е второто най-хубаво нещо което можеш да направиш с устата си;) Размишления на дъщерята за мама: 5 години: - "Мама знае всичко". 10 години: - "Мдаа... Мама не знае всичко". 18 години: - "Господи, какво знае мама за живота изобщо?!" 30 години: - "Трябваше да слушам мама..." Органите на човешкото тяло решили да се пенсионират и си направили събрание да се разберат кой каква група ще е. Краката първи станали: - Ние цял живот носим всички вас, затова искаме първа група. Всеки ставал и си изтъквал достойнствата и си казвал претенциите. По едно време се чул глас: - А тези които са работоли на влажно и тьмно, предимно нощем, коя група ще са? Мозъка като председател рекъл. - Я стани да те видим кой си ! Сьщия глас: - Аз ако можех да стана, нямаше да искам пенсия!