Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На новогодишно парти, в една фирма, в един кабинет е тъмница и се чуват викове: -Ох, Пешо, ох скъпи... никога не си ме... любил така... дали това е заради... това новогодишно... настроение? -Кой знае, може би заради това, че не съм Пешо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Бик върви по поляната и намира една ръкавица. Гневно се обръща към кравите и им крясва: - Шшш, ало, коя тъпа крава си е загубила сутиена?
Животни
03.10.2017
3,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
Спокойна семейна вечер пред телевизора. Майка, баща и малкия им син. Гледат някакъв филм за семейство котки, започват от домашните котки и до хищниците. Сина: - Мамо! Да си вземем котенце! Моля те! Да си вземем! Майката: - Не, сине. За какво са ни такива проблеми. Докато порасне, ще се крие и ще пишка и ака по ъглите. Започват да дават вече за тигрите. Сина: - Мамо! Ако не може котенце, да вземем тигърче! Бащата(апатично): - Не, синко! Когато порасне, то ние ще се крием по ъглите и ще пишкаме и акаме!
Млад индианец се научил да пише и започнал да си води дневник. Първи ден:Много хубав ден. Дъщерята на вожда се изгуби, тръгнахме цялото племе да я търсим. Намерихме я край езеро да се къпе.Всички и се изредихме. Втори ден:Много хубав ден. Жената на вожда се изгуби, тръгнахме цялото племе да я търсим. Намерихме я на скалите да се пече гола.Всички и се изредихме. Трети ден:Много лош ден. Кака можах да се изгуба!
На изповед при свещеника е готина мадама с дълбоко деколте. Свещеникът гледа в деколтето и си повтаря: " О, Боже!" От небето се чува глас: " Най-после да ме повикаш да видя нещо, което да си струва!"
Изневяра по пернишки - някой друг да бие жена ти.
Обичай и уважавай себе си, за да те обичат и уважават и останалите!