Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало едно пате,което ходило да краде из държавите.Отишло в Германия и по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка идвам да крада. Откраднало каквото откраднало и отишло във Франция и пак по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка идвам да крада.Откраднало каквото откраднало и дошло в България.Както друг път то пак по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка....Изведнъж спряло и казало: А, къде ми е кофи4ката бе?
Животни 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка пита своя приятека също блондинка за новата й кола: - Мацко, как си я купи таз кола, ма? - На лизинг, - отвърнала тя. А ти твойта? - Аз... на духинг! Двама рибари си говорят: - Вчера хванах ееееййй такъв шаран (показвайки с рака почти до рамото). - Дааа бее, не е вярно. Аз пък хванах еедно фенерче, даже светеше. - Да бе да светеше, не може да бъде!!! - Е добре ти намали от рибата, аз ше го изгася! След Афганистан, Ирак и Луната бе бомбардирана... Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха. Съществува легенда, че има жени, които отваряйки гардероба, знаят какво ще облекат...