Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две змии изпълзяли от един ресторант. По едно време едната видимо неспокойна,попитала другата: -Как мислиш,аз отровна ли съм? -Ами,отровна си,разбира се! -Спукана ми е работата! -Защо,колежке? -Прехапах си езика!!
Животни 2,931 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моята майка е много мнителен човек : стига да ме чуе само да се разкашлям и мисли, че имам бронхит, стига да закъснея вечерта почва да звъни по болниците, стига да ме хване само в една лъжа и мисли, че искам да стана политик. Обаждане в радиото: - Здравейте! Казвам се Петя и искам да пожелая на моя шеф Дядо Коледа да му подари торба презервативи. Водещия: - Сигурно му желаете много секс през Новата година? Петя: - Не, желая такива идиоти да не се размножават повече! Девиз на зоофилите : " За животните с любов " Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал. Младеж отива при врачка. Тя: - Виждам много доларчета в твоето бъдеще. Той: - Богат ли ще стана? Тя: - Не. Ще бъдеш PHP програмист.