Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лейди Астор веднъж се обърнала към Чърчил със следните думи: - Ако бяхте мой съпруг, щях да сложа отрова в кафето ви. Чърчил й отговорил: - Ако ми бяхте съпруга, щях да го изпия.
Любими Герои 3,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две Прасета решили да отидът на Ресторант след като разгледали менюто едното прасе казало на келнера: - За мен спецелиятетът на заведението "Лайна с праз" а другото прасе отвърнало: - За мен същото, но без праз тъй като ще излизам на среща след това. Мъж върви през нощта през гробищата и яде баничка. Изведнъж от тъмното се подава една ръка и се чува смразяващ вик: - Дай! - Кккакккво, ббаниццццата ли? - Не. Хартийката! Един върви по улицата и дърпа след себе си коза. Попитали го: - Защо влачиш тая коза след себе си? - Това не е коза, а е куче. - Как ще е куче бе. Не виждаш ли, че има рога. - Аз в интимните работи на моето куче не се бъркам. Двама дебили си говорят пред един небостъргач: - Ако скочиш от върха му, ще падаш поне 5 дена - казал единият. - A ще умреш ли? - попитал другият. - Ами сигурно - отговорил първият. - Това са си цели 5 дни без храна и вода! На бай Любо жена му го праща до кварталната бакалия/ в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракиа, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? /Магазинерката отговаря/ - Фамилия? /бай Любо отговаря/ - Колев!!!!