Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива млад шлосер при майстора, в едната ръка държи болт, в другата - гайка и казва: - Имам един бракуван бол, който в нито една гайка не влиза и имам бракувана гайка, която не влиза в нито един болт. А те заедно идеално работят - навиват се и се отвиват. Как се нарича това? - Това си е съвсем обикновено нещо и се нарича "бракосъчетание".
Професионални 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко пенсионера се събрали да си правят купон. Най-стария сред тях казал: - Вижте ся, нашите внуци и правнуци си правят увеселения и т.н. защо и ние да не си направим едно? Всички във възторг се съгласили. - Така Мишо, ти донеси мезетата, Петре, ти донеси пиенето, Гошо, ти доведи мадамите... а пък аз и Иван ще намерим терен. И един от пенсионерите се обадил: - Ами то... той Иван май няма да може да дойде. - Защо? - Ами май е започнал нова работа, мисля че в Енергото ама не съм сигурен. - Че защо пък там? - Ами видях му онзи ден снимката на един електрически стълб. Иванчо попитал майка си - какво е секс , супер секс и любов - Секс Иванчо - казала тя - е когато шефа ме заведе на Пловдивския панайр , супер секс е когато директора на предприятието ме заведе на договаряне в Испания , а любовта мамо я измислиха комунистите да ебат без пари ! Срещат се двама съседи и единият пита: - Как е синът ви, помага ли ви? - Нищо подобно! Вчера пак аз му помогнах да си изпие заплатата! Историците често го правят, качват се на машината на времето, отиват в миналото и там нещо променят. Владика обикаля селата, за да провери как местните попове провеждат литургийте. В поредното село, се оказало, че попа го няма. Тук поп, там поп, няма го. Накрая го намерили в кръчмата. Вкарали го в църквата и криво-ляво провел литургията. След службата владиката го извикал настрани и казал: - Да кажем, литургията мина добре, но имам две забележки: Първо: в църквата се влиза с благоговение, с расо и патрахил, а не рошав, бос и по потник. Второ: На края на молитвите се вика "Амин!", а не "Наздраве!".