Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се прибира вкъщи рано сутринта и още от вратата съпругата започнала да му крещи. - Имай впредвид, че съм трезвен! - казал той. - Къде се мотаеш цяла нощ? Какво е това червило по теб? Животно такова!... прочети още http://adf.ly/q9p0B
Разни 1,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват в едно купе равин и католически свещеник. По едно време свещеника си извадил да похапне и предложил на равина свинско. - О, не мога! На нас ни е забранено от религията да ядем свинско - казал равина - О не знаеш какво изпускаш. Такова удоволствие е - казал свещеника Като тръгнал да слиза равина казал: - Поздравете жена си. Свещеника: - О, не мога! На нас религията ни забранява да бъдем с жена. А равина : - О, не знаеш какво изпускаш. Такова удоволствие е... Катаджия влиза в зъболекарския кабинет със ужасен зъбобол. Зъболекарят го посреща със сияеща усмивка: - О-о-о, господин полицай, това сте вие! Преди три дни ме глобихте за превишена скорост... Моля, седнете и се наместете удобно... Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. Попитали радио Ереван Как президента Гоце Първанов ще посредничи при разрешаване спора между преподавателите и МОН? Радио Ереван отговорило: -Ще се среща с тях и ще дискутира проблемите на образованието, ще ги успокоява че заплатата им е достатъчна и стига за нормален живот, а след това ще пише доноси до т.н. министър на образованието. - Празнуваш ли Св. Валентин? - Не. - А Трифон Зарезан? - Не, няма какво да зарежа. - Сериозно? Имаш кола, работа, жена, две деца, котка - и се оплакваш, че няма какво да зарежеш?!