Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мислеше, че ще стане модел, а стана майка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Годеникът: - Хайде да отидем да ти покажа моя сватбен подарък! Годеницата: - Но мама ми казваше , че до сватбата не бива!
Семейни
03.10.2017
3,253 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Госпожо, нужна Ви е дълга почивка! - Докторе, няма ли поне да погледнете езика ми?! - Я да видя... И Вашият език - също!
Физика за всеки ден: Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква.
Веднъж малкият Иванчо разхождайки се в парка намира бележка, но уви не може да чете. Занася бележката на учителката си и я моли да му я прочете. Учителката прочела бележката и му се скарала: - Как не те е срам да ми даваш такива работи! Вън, да ми се махаш от главата! На път за вкъщи срещнал полицай. Помолил го да му прочете бележката. Полицаят погледнал бележката и побеснял. - Как може такова малко момче да се занимава с такива работи? Учуден Иванчо отишъл при баща си и му показал бележката. Той я прочел и почнал да му вика: - Ти, безсрамнико, как не те е срам да ми показваш такива работи! Смаян Иванчо тръгнал да обикаля и да търси някой да му прочете бележката. След дълго обикаляне и търсене стигнал до дявола. Помолил го да му я прочете. Дяволът погледнал бележката, засмял се и я скъсал. Малкият Иванчо го попитал защо се смее и какво толкова пишело на бележката. Дяволът, смеейки се му отговорил: - Не знам, не мога да чета.
Американецът, французинът и бай Славчо си говорят кой как ще се отърве от тъщата си. Американецът разправя: - Аз ще й подаря голяма мраморна къща, с голям мраморен балкон и ще изпиля колоните, а на сутринта тя като излезе да подиша чист въздух, балконът ще се срути и тя ще загине. Французинът: - Аз ще подаря на тъщата Ягуар и ще прекъсна връзката към спирачките и тя сама ще си загине на пътя. Бай Славчо: - А аз ще отида в аптеката и ще купя 100 таблетки аспирин, ще ги занеса и ще ги варя додето не се получи една огромна таблетка аспирин. Ще я сложа на масата в кухнята и ще отида в банята. Тъщата ще влезе и ще каже "Я каква голяма таблетка аспирин". - А ти какво ще направиш? - Е как какво, аз ще изляза от банята с брадвата.
Менгемето отишло при бухала и му казало: - Виж сега, мойто момче. - Отдавна се кана да те предизвикам на едно състезание по летене. - По летене?! - зачудил се бухала - Че ти си от желязо бе, пич?! - Как ги мислиш тия? - Абе не ми умувай, а дай да се качваме на блока, и който прелети по-далече - печели. Речено-сторено. Качили се на блока, а менгемето скочило и полетяло надолу, точно както се очаква от едно менгеме и се сгромолясало на земята. Бухала елегантно политнал, кацнал до него и казал: - Добре бе, пич! Не мога да разбера къде си тръгнал, като знаеш, че не можеш да се мериш с мен. - Е добре де! - казало менгемето - печелиш! - Дай поне да си стиснем ръцете.