Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно нещо случи ли се веднъж, не е сигурно, че ще се повтори, но случи ли се втори път, със сигурност ще се потрети...
Бисери 3,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мадама отива на доктор и му се жалва от импотентността на мъжа си. Няма проблем, госпожо, ето ви тези хапчета, много са ефикасни, даже още са в експериментален срок, но аз ги давам на пациентите. Дайте на съпруга си на първо време 2 броя вечерта! След 3 дни мадамата пристига, цялата в черно. Докторе, хапчетата, които ми дадохте са фантастични! Като му дадох на моичкия вечерта две, след 10 минути беше готов, правихме секс 3 пъти, заспа, през ноща се събуди, още два пъти, сутринта -още три пъти, избяга от работа по обяд -още два пъти и вечерта, преди да умре, още един път! Благодаря, че ме избавихте от този мухльо! Любовта идва и си отива. Венерическите болести остават. Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: - Какво правиш, бе? - Ще се самоубия. - Защо? - Защото вече животът ми няма смисъл. - Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. - Наистина? - Да. Какво е първото ти желание? - Искам... искам чисто ново Ферари Ф50! - Добре. Второто? - Искам... искам триетажна къща с изглед към морето. - Имаш я. И третото? - Искам... искам много, много, много пари. - Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. - Какво? - попитал мъжа. - Направи ми една свирка. - Аааааа, не. Няма да го направя. - Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. - Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: - Ти на колко години си? - На 45. - Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа? Късно през нощта звъни телефон. Жена вдига слушалката: - Скъпа, аз съм. Прибирам се. Не закъснях ли много? - Не, скъпи. - А може ли да доведа няколко приятели? - Да, скъпи. - Ние ще поседим, ще пийнем... - Разбира се, скъпи. - ... Извинете, сигурно съм сбъркал номера... В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: - Трябва да ти върви през следващта година! - Защо? - Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви!