Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво става, когато габровец сънува, че обядва в ресторант? - Бърза да се събуди, докато не са донесли сметката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Едно нещо случи ли се веднъж, не е сигурно, че ще се повтори, но случи ли се втори път, със сигурност ще се потрети...
Бисери
03.10.2017
3,397 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една мадама отива на доктор и му се жалва от импотентността на мъжа си. Няма проблем, госпожо, ето ви тези хапчета, много са ефикасни, даже още са в експериментален срок, но аз ги давам на пациентите. Дайте на съпруга си на първо време 2 броя вечерта! След 3 дни мадамата пристига, цялата в черно. Докторе, хапчетата, които ми дадохте са фантастични! Като му дадох на моичкия вечерта две, след 10 минути беше готов, правихме секс 3 пъти, заспа, през ноща се събуди, още два пъти, сутринта -още три пъти, избяга от работа по обяд -още два пъти и вечерта, преди да умре, още един път! Благодаря, че ме избавихте от този мухльо!
Любовта идва и си отива. Венерическите болести остават.
Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: - Какво правиш, бе? - Ще се самоубия. - Защо? - Защото вече животът ми няма смисъл. - Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. - Наистина? - Да. Какво е първото ти желание? - Искам... искам чисто ново Ферари Ф50! - Добре. Второто? - Искам... искам триетажна къща с изглед към морето. - Имаш я. И третото? - Искам... искам много, много, много пари. - Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. - Какво? - попитал мъжа. - Направи ми една свирка. - Аааааа, не. Няма да го направя. - Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. - Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: - Ти на колко години си? - На 45. - Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа?
Късно през нощта звъни телефон. Жена вдига слушалката: - Скъпа, аз съм. Прибирам се. Не закъснях ли много? - Не, скъпи. - А може ли да доведа няколко приятели? - Да, скъпи. - Ние ще поседим, ще пийнем... - Разбира се, скъпи. - ... Извинете, сигурно съм сбъркал номера...
В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: - Трябва да ти върви през следващта година! - Защо? - Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви!