Седи си веднъж Слави Трифонов в една кръчма и си пие биричката. По едно време влиза Камен Воденичаров. Камен решил да дразни Слави и му запял "Едно ферари с цвят червен, едно за теб, едно за мен .... ". Докато си пеел в кръчмата влиза Мариус Куркински и шепнешком казал на Камен: "... Ама нямаш мен ..."
Прибира се едно младо момиче към вкъщи. Пълне мрак. Чува зад себе си стъпки. Ускорява крачката. Стъпките зад нея също забързват. По едно време две силни ръце я сграбчват и една уста, лъхаща на алкохол профъфля..
-Или ми правиш сФирка, или те убифам на място! !
Какво да прави девойката, клекнала, направила му свирка. Като си свършила работа се обърнала към мъжа и му казала
-Така или иначе свършихме работата, дай поне по една цигара да изпушим. Ама нямам огънче..
-Аз имам бе, кукло, феднага дафам огън..
Извадил той запалка, щракнал да запали зигарата на момичето..
-РАДКЕ! ! ! !
-ТАТКО! ! ! !
-ТИ ЩО ПУЩИШ, МА? !?