Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Степени на опиянението. Пийнали сте в ресторанта, повърнали сте в чинията. 1 степен опиянения - жалвате се на келнера, че това ястие е вкиснато. 2 степен - опитвате се да платите на келнера за това ястие. 3 степен - запознавате се с момиче и се опитвате да го почерпите с това ястие. 4 степен - успявате да почерпите момичето с това ястие. 5 степен - не помните нищо, а жената се кълне, че са ви донесли полицаи с думите: "Не го щат в изтрезвителя, прекалено е пиян".
Пиянски 1,942 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена кара колата си, спира по едно време и ще паркира от дясната страна на улицата. Намалява, спира, дава задна и „тряс!" - ударила задната кола. Дава първа и „тряс!", после пак задна и „тряс!", после пак първа „тряс!". По едно време един полицай се приближава и с усмивка я пита: - Извинете госпожо, вие по слух ли паркирате? Блондинка и програмист. - И все пак, аз не можах да разбера, кое е хардуер и кое софтуер? - Уф, по-простичко ли да ти го обясня или по-сложничко? - Колкото се може по-простичко! - Софтуер - е това, което виждаш само при включен монитор. - А хардуер? - Всичко, което виждаш след изключване на монитора.... Лъва и магарето спорели на кой му е по-голям члена. Лъва предложил: - Виж с`я Марко. Ше се ебнем взимно и ще видим кой ще го вкара по-навътре. К`во ще кажеш? - Ами добре лъвчо, все пак ти си цар на животните и си най-умен... Както кажеш. Застанал лъва зад магарето и му вкарал главичката. Магарето: - Давай още може... Лъва го вкарал до половината. Магарето: - Давай, още може... Лъва го вкарал целия. Магарето: - Давай, още може... Попритеснил се малко лъва, но трябва да си спази уговорката... Няма как. Застанало магарето зад лъва и вкарало само главичката. Лъва: - Давай, още може... Магатеро го вкарало до половината. - Давай, още може... Тогава магарето му го отпрал целия. Лъва: - Дафай, офти мофти.... Двама българи отиват в Египет. Разбира се влизат и в Хеопсопвата пирамида. В нея обаче е адски задух и колкото по-навътре влизат, толкова по-задушно става... Накрая единият вече не издържа и вика на другия: - Не мога повече, много задушно тука, аре пиши КУР и да излизаме! Дневник на студент: "Събудих се сутринта със страшен махмурлук. Опитах да си сваля пижамата - всички копчета се скъсаха. Опитах да си отворя чантата - дръжката ми остана в ръката... Сега лежа и ме е страх да ида до тоалетната...