- Докторе, много ме боли зъба!
- Ще го вадим.
- А да се излекува няма ли как?
- Трудно е да се каже, в устата е тъмно и лошо се вижда. Ще го извадя, тогава ще видим, какво може да се направи.
На иванчо маъка му и баща му искали толкова много да се ебат, ама нема как кат живеят в гарсониера и Иванчо все при тях един ден маъка му се сетила и му казала да излезне на терасата и да вика с пълно гърло кой какво прави и започнал. Баба Сийка вари кампоти пред блока, на третия етаж пият ,а на последния етаж майката и бащата на Марийка праят секс и тя кат мен е излезла на терасата и гледа кой какво прави.