Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гаджето ме пита какво ще й взема за Коледа. Казвам й, че същото като миналата година. "Но ние сме заедно само от половин година" казва тя. Именно.
Разни 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

КАТ посъветва пешеходците да вдигат ръка преди да преминат по пешеходната пътека. А с другата ръка може да се кръстят... - Представи си, работя от сутрин до вечер, даже работа за вкъщи си взимам, а жената недоволна. - А какво работиш? - Патологоанатом. В някаква кооперация.... На първият етаж, човекът киха... От вторият се чува "Наздраве"... А от третият етаж - "Абе ко` пиете там долу?" Дядо и внуче събирали листа в двора.Хлапето видяло червей, който се опитвал да се скрие в дупката си, но не успявал. Внукът рекъл: - Дядо, ще ми дадеш ли 100 кинта, ако напъхам червея обратно в дупката му? - Няма да стане. Той е мек и се извива. Внукът бил инат, изтичал вкъщи и взел флакон с лак за коса.Напръскал червея,разтегнал го и изчакал докато се втвърди, а после с лекота го пъхнал в дупката му. Дядото набързо броил на хлапето 100 кинта, грабнал флакона и бегом вкъщи... След половин час...прочети още http://adf.ly/q8f4l Един терорист по време на полет се изправя, вдига една спринцовка и казва: - В тази спринцовка има вируса на СПИН, който ми се противопостави ще му го инжектирам! Българин съвсем спокойно става, взема спринцовката и почва да се боцка. - Какво правш, бе човек? - изумен е терориста. - Спокойно, ползвам презервативи - невъзмутимо го успокоява българина.