Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис
Програмисти 3,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква: - Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядеме ние. . . Дядото я поглежда и отговаря: - Точно така, моме, баш за това сея люцерна. . . - Ние сме вече пет години на пазара!....Не можем да си продадем стоката! Родило се едно черничко бебе... Ма хубавко ,хубавко.. Дядо Господ го гледал ,гледал..радвал му се... и му казал:" толкова си хубавко,ще взема да ти сложа крилца..." Черничкото момченце зарадвано попитало:"Значи ще съм ангелче?" "Не,"-отговорил Дядо Господ-" прилепче".... Желанието да притежаваме това, което нямаме ни пречи да ползваме това, което имаме! В училището учителят казва на учениците: - Който от вас окончателно се смята за пълен тъпак, да стане! След дълга пауза става един ученик. - Значи ти се смяташ за пълен тъпак? - Е, не съвсем, но е някак си неловко само вие да стоите прав.