Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес хиляди хора искаха да напишат на стените си във ФБ, че Фб не работи... ---- В момента цялата държавна администрация е в стрес.... Фейсбук не работи... ---- Поради липсата на ФБ днес хиляди хора се записаха в google plus...а google chrome директно пренасочваше ;-) ---- По неофициална информация целия срив се е получил след логването на Чък Норис
Програмисти 3,197 прегледа
Следващ →

Още вицове

Брюнетка: — Когато порасна, ще отида на Марс. Червенокоса: — Когато порасна, ще отида на Венера. Блондинка: — Аз като порасна, ще отида на Слънцето. Брюнетката: — Но там ще изгориш. Блондинката: — Не ставай глупава, аз ще отида през нощта! Мъж през нощта към жена си: - Искам секс... Жената в просъница: - Виж в хладилника. - Защо крият как ще изглежда интегралната бюлетина за изборите? 1)- Защото имало надпис на нея:"Благодарение на правителството на НДСВ"... 2)- За да не стигне времето за обучаване на електората на ДПС и Евророма.... ----- "Някои ще играят едно полувреме, други ще играят цяло полувреме" Гаганелов, детско-юношеска школа на ЦСКА В трамвая ужасна тъпканица. В навалицата се чува вик за помощ: - Помогнете! Помогнете! Има ли лекар! Синът ми се задави с монета! Провира се между хората една яка кака, хваща малкия между краката и го стиска силно. Малкият: - Ааааххх! И хоп, изплюва едно 50 стотинки. Бащата горещо благодари на каката и я пита: - Сигурно работите в "бърза помощ"? - А, не, в данъчното работя...