Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Германците и руснаците решили да си разменят коледни подаръци. Немците подарили едно "Трабантче", а руснаците "Волга". След време: - Хареса ли ви руската кола? - Да. А на вас "Трабантчето"? - Абе, хубаво го бяхте опаковали, ама не разбрахме къде ви е колата...
Разни 2,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Странна закономерсност съм установил - щом се случи да заспя с обувки на сутринта ме боли главата. Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме. В началото на учебната година,учителка пита ученичка: - Защо пишеш на лист? - Свърши ми тетрадката. - Митко, подай си шепичката, за да ти сипя орехи! — Татко ще ги вземе. — Ти не обичаш ли орехи? — Обичам, но ръката но татко е по-голяма! Купувач пита в магазина: — Другарю продавач, имате ли самобръсначки? — Нямаме. Купувачът си тръгва, а вторият продавач пита първия: — Защо му каза, че нямаме самобръсначки като имаме? — Егати селянина, като ми вика „другар“ да ходи да се бръсне със сърпа!