Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Британски учени са установили, че хлебарките живеят на Земята вече 250 милиона години. Излиза, че са надживяли динозаврите, а ние тях с чехъла?!... Това е несериозно...
Бисери 1,625 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пияница не се става, пияница се ляга! Влиза жена в сексшоп.Спира се пред вибраторите и започва да разпитва продавача. - Какъв е този тънкият и дългият? - Този госпожо, е английски тип - те са тънки и дълги - все едно сте с англичанин. - А, този до него, какъв е? - Този, е френски тип - те са къси и дебели. - А,този с голямата глава какъв е? - Този е руски тип - те са нормални,но с уголемена глава. След подробните описания жената попитала: - А, случайно да ви се намира френско-английски с руска глава?! Час по биология. Учителката задава въпрос: — Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: — Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. — Най-сладкото нещо госпожо е сексът. — Мръсник – възмущава се учителката. — А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж – обобщава Иванчо. Пияница се клатушка по улицата и си приказва: - Ех, що пара можех да имам, ако не пиех толкова! Тогава барем щях да си пия колкото ми душа иска! Излиза медицинската сестра в чакалнята пред родилното с три бебета в ръце и казва на таткото: - Не се плашите, че са толкова много? - Не... - Тогава дръжте ги, а аз ще донеса и останалите!