Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Маниак на играта "Doom" умира и попада в ада. След две седмици дявола,се явява при Господ и казва: - Шефе, подавам си оставката, не мога да се справя с положението долу! - Защо бе, какъв ти е проблемът? - Ами, долу дойде един, изби всичките дяволи с една резачка и сега пита къде е изхода за второ ниво.
Черен хумор 2,390 прегледа
Следващ →

Още вицове