Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Женски размисли... Имам мъж - имам куп проблеми. Нямам мъж - имам един проблем: НЯМАМ МЪЖ!
Бисери 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли: "Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали: "Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"! Млада девойка отива на лекар, той я посреща: - От какво се оплаквате? - Ами, боли ме корема. - Съблечете се! - отговаря той. - Ама, докторе....срам ме е. - Добре, ако искате ще загася лампата за да сте по-спокойна. В тъмното се чува гласът на момичето: - Докторе, къде да си оставя дрехите? - Ами там до моите..... Пелтек влиза в бар и казва: -Е-е-е-е-една бира, моля. - Бармана го погледнал и казал: -В-в-в-в-еднага идва. Дал той бирата на човека и се обърнал да обслужи следващия. -Дай една бира.-казал клиента; -Дадено. - отвърнал бармана. Пелтекът, обаче се усъмнил и попитал човека зад бара; -А-а-ааа-абе ти на м-м-ммен ли се подиграваш? -Н-нн-нее-е-е, аз на дру-у-угуя се пооо-о-о-одигравам Прибира се Иванчо вкъщи, влиза в тоалетната и от вътре по мобилния си телефон звъни на домашния си. Марийка вдига. Иванчо шепти: - Котенце, много те обичам - и изключва. Излиза от кенефа и пита Марийка: - Кой звъня сега? Да не търсиха мен? - Не, една приятелка звънна да пием кафе. Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави