Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бабата пее приспивни песни на внучката си. Пее час, втори, трети... Накрая спира да си почине. Внучката отваря очи и пита: - Бабо, а може ли сега да заспя?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Женски размисли... Имам мъж - имам куп проблеми. Нямам мъж - имам един проблем: НЯМАМ МЪЖ!
Бисери
03.10.2017
3,310 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един с трабанче си кара из центъра на София. Газ - първа, втора, трета и прасс - удря се в джип с две мутри в него. Човека си мисли: "Мали, тия сега ще ме пребият, поне да знам за какво ще ме бият" - взима една тръба, качва се върху джипа й бой, а мутрите залегнали на долу и си казали: "Малиии, а представяш ли си, ако го бяхме ударили ние"!
Млада девойка отива на лекар, той я посреща: - От какво се оплаквате? - Ами, боли ме корема. - Съблечете се! - отговаря той. - Ама, докторе....срам ме е. - Добре, ако искате ще загася лампата за да сте по-спокойна. В тъмното се чува гласът на момичето: - Докторе, къде да си оставя дрехите? - Ами там до моите.....
Пелтек влиза в бар и казва: -Е-е-е-е-една бира, моля. - Бармана го погледнал и казал: -В-в-в-в-еднага идва. Дал той бирата на човека и се обърнал да обслужи следващия. -Дай една бира.-казал клиента; -Дадено. - отвърнал бармана. Пелтекът, обаче се усъмнил и попитал човека зад бара; -А-а-ааа-абе ти на м-м-ммен ли се подиграваш? -Н-нн-нее-е-е, аз на дру-у-угуя се пооо-о-о-одигравам
Прибира се Иванчо вкъщи, влиза в тоалетната и от вътре по мобилния си телефон звъни на домашния си. Марийка вдига. Иванчо шепти: - Котенце, много те обичам - и изключва. Излиза от кенефа и пита Марийка: - Кой звъня сега? Да не търсиха мен? - Не, една приятелка звънна да пием кафе.
Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави