Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, извънземните приятели ли са ни? - Защо питаш? - Дойде един извънземен кораб и взе баба. - Е, в такъв случай са ни приятели.
Тъщи 4,154 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри си говорят за персонала на фирмите си: - Ти плащаш ли на твойте? - Да. А ти? - Ами и аз им плащам. Дай да им спрем заплатите и да видим какво ще стане. Спрели им те парите и се срещнали пак след месец-два. - Какво стана, идват ли на работа твоите? - Абе идват да. А твоите? - Ми и моите идват. Дай да им сложим такса за идване на работа. - Давай ще ги таксуваме. Срещнали се пак след месец-два: - Идват ли на работа твоите? - Да бе, идват! А твойте? - Абе и мойте идват, но се изтарикатиха. Идват в Понеделник и си тръгват в Петък! На някаква сватба станало сбиване и всички били прибрани в ареста. Върви съдебен процес. Съдията пита единият от участниците: - Разкажете ми откъде започна скандала? - Аз съм чест гост на сватбите в нашия район, винаги ми разрешават да танцувам с булката първия танц. Танцуваме си ние първия танц, след това започва втория танц, ние продължаваме да танцуваме, след това трети танц….. Изведнъж младоженеца скочи от стола затича се към нас и с всички сили ритна жена си между краката. - О-о-о, той, сигурно е нанесъл големи вреди. - Вреди?! Тоя ми счупи три пръста на дясната ръка! Жена на мутра пита доктора: - Струва ми се, че мъжа ми има някакво психическо заболяване от умората. Понякога с часове го моля да ми купи нови дрехи или кола, а той нищо не чува. - Това не е болест - отговаря докторът, - това е талант. Митко, вчера баща ми ме води на психиатър. - По какъв повод? - Уплашил се, че вече цял месец не съм получавал двойка или забележка в училище! В купе на влака пътник, облечен в мръсни и не за сезона дрехи, се обръща към добре облечен господин: - Же сюи пердю! - Добре, на всеки може да се случи! Дори и на мен… - Ву не м’антандр па! Же сюи пердю! - Хайде стига! Аз също, но не искам целия вагон да разбере! В ъгъла седи старица. Чула какво си говорят и казала: - Този е французин. Казва, че се е изгубил. Господинът: - Ааааа, а аз реших, че е нещо сериозно. Помислих си, че е изял нещо развалено…