Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Веднъж се става на 18 години! А на 81 - още по-рядко!
Черен хумор 1,455 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка стоят на пейка в морската градина и мълчат. Марийка го пита: - За какво си мислиш Иванчо? - Ами..... за каквото си мислиш и ти. Марийка отговаря: - Ами вие мъжете само за това си мислите!!!!!! След като го избрали Бойко Борисов за министър-председател се запътил към кабинета си. Нарежда на охраната: - Проверете да не е вътре Сергей! - Ама какво ви притеснява? - Да не ме причака за някой дебат... Пешо и Иванчо били приятели. Иванчо доста си падал по жената на Пешо. Един ден, както си пиели бирата на двора, Ивачо казал: - Абе, Пешо, да ти дам 1000 лв. да пипна голия задник на жена ти. Скочил Пешо и обиден се прибрал. Споделил той с жена си, как Иванчо го обидил. За зла участ финансовото положение на Пешо се влошило и един ден той предложил на жена си да се съгласи Иванчо да е пипне за задника, все пак давал 1000 лв. В първия момент жена му скочила, като попарена, но като размислила се съгласила. Уговорил Пешо с Иванчо нещата и същата вечер го поканил у дома. Седнали на масата, на по ракия и в един момент Пешо викнал жена си и казал да си вдигне полата. Застанал Иванчо пред хубавия гол задник. Гледа, трие ръце една в друг и вика: - Ох, леле! Ох, леле! Пешо не се сдържал и го подканил. - Хайде, пипай! Давай парите и да си допием пиенето! А Иванчо, потривайки още ръце, му отговорил. - Да пипна, ама като ги нямам парите... Разговор между наркоманчета: - Абе братче, това горе слънцето ли е или луната? - Не знам, не съм от тука. На един човек члена му бил много малък, а на брат му-голям. Той отишъл на доктор: - Докторе, члена ми е много малък, а на брат ми е голям. - Вземи тия две лекарства. Ти изпий червеното, а на брат ти дай зеленото. Човекът си тръгнал. Но вкъщи объркал лекарствата. След една седмица отива на контролен преглед. - Докторе, члена ми стана по-малък, а на брат ми още по-голям - А къде е брат ти? - Ей го там горкия, не може да вземе завоя.