Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво ново с тебе? - Ожених се. - Е, така по-добре ли е? - А бе, за по-добре не е по-добре, ама поне е по-често.
Семейни 2,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Днес изпратих тъщата на юг. - Къде? - В Багдад! Бай Ганьо, Американецът и Турчинът трябвало да скачат от Айфеловата кула. Турчинът скочил и эагинал. Американецът направил същото. Бай Ганьо скочил надолу с главата и се приэемил на челото си. Изправил се и възкликнал: - Лелееее, май не скочих както трябва!!! Мястото на жената е в кухнята...Където седи в уютно кресло, пие хубаво вино гледа мъжа, който готви! Строител пада от покрива. Около него се събира тълпа. Отгоре се чува вик: - Еей, колеги! Извадете му ръцете от джобовете - да мине за трудова злополука! В полицията чули че авто гумите се лепят много добре с презерватив. Пратили старшина Иванов да купи 1000 бр. и да иска фактура за тях. Влиза той в аптеката и казва: - Ако обичате 1000 презерватива, и фактура за 5-то районно. Коментарите от опашката: Младо момиче: - Ех, то полицията наистина се е променила… Бабка зад нея: - Да, преди ни биеха сега ще ни чукат. Последния на опашката - един дядка: - И пак ще има "наши" и "ваши".