Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В МЕИ-то, между преподаватели: - Защо в твоята зала компютрите са под бюрата? - Харесва ми студентките как търсят USB-порта.
Студентски 3,426 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден Кума Лиса легнала на горската полянка и се съблякла чисто гола и се разкрачила. В същото време Вълчо минавал по пътя до полянката и като видял лисицата казал: -Абе, Кума Лисо не мислиш ли, че като си легнала, така някоЙ може да ти направи нещо лошо. А лисицата с усмивка казала: -Айде де, Вълчо направи ми нещо лошо. Тогава вълкът отишъл и й счупил ръката. - От какво не умират блондинките? - От инсулт... - Как да излезна от казиното с 500$ в джоба? - Влез с 1000$. Манго и Гюлбие решили да правят секс. Къде, къде? На железопътната линия. Почнали да се ебат, но влакът идва. Свирил машиниста, свирил, ама Манго не ебавал да става. Тогава машинистът слязъл от влака, отишъл при Манго и рекъл: -Бива ли, бе Манго така? Цял влак да спираш. А Манго отговорил: -Да спира, който ще. Аз не мога. Един пияница се оплакал на негов приятел и той му казал, че е чул от други хора, че попа помогнал на много пияници да спрат да пият и пияницата отишъл попа да му се изповяда и да му комогне да спре да пие, че изхарчва всичките им пари и децата и жената гладуват...... И отчето казал: - Знам един начин но не е никак приятен.... И пияницата казал: - На всичко съм готов стига има резултат. Отчето взел едно въже, завързал го яко да не мърда и го хванал и го на ебал и го отвързал и му казал. - А сега ако те видя, че пиеш, ще кажа на цялото село, че съм те ебал. Пияницата засрамен и унижен и за да не разбере селото, че попа го е наебал спрял да пие и така след известно време пияницата минавал покрай селската кръчма и видял, че има много хора вътре и всички пият и се веселят и едни негови стари приятели го видели и го викнали да пие с тях. Той казал: - Не искам, аз вече не пия! Те казали: - Хайде бе, ела, няма страшно, той попа умря, няма на кого да каже вече...