Един старец отива на лекар и се оплаква:
- Имам проблеми с ходенето по нужда.
- Добре, кажи сега как ходиш по малка нужда, - отвръща лекарят.
- О, всяка сутрин ходя редовно в седем часа.
- Добре, а как си с ходенето по голяма нужда?
- Всеки ден като часовник в осем часа.
- Тогава какъв ти е проблемът?
- Аз се събуждам сутрин в девет.
Студентка чете на скамейка в парка.До нея е приседнал полицай
за да си изяде баничката.Едно помиярче е клекнало до тях и ги
наблюдава дружелюбно.Полицаят му подхвърля парченце баничка.
- На,хапни да не гладуваш като студент!
Студентката,скъсва 1 лист и го подхвърля на кучето.
- На,почети да не си като сержант!