Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Студентка чете на скамейка в парка.До нея е приседнал полицай за да си изяде баничката.Едно помиярче е клекнало до тях и ги наблюдава дружелюбно.Полицаят му подхвърля парченце баничка. - На,хапни да не гладуваш като студент! Студентката,скъсва 1 лист и го подхвърля на кучето. - На,почети да не си като сержант!
Студентски 3,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама съседи постоянно ходели за риба заедно, но единият винаги хващал риба, а другият не. Един ден този, който не можел да хване нищо вече не издържал и попитал съседа си: - Абе комшу, защо така се получава, защо все ти хващаш риба, а аз не? А другия му отвърнал: - Сутрин преди да тръгнеш на риболов, ще откъснеш от жена си един пучи косъм и ще го вържеш на кукичката, че да видиш дали няма да хванеш и ти! На следващата сутрин рибарят решил да пробва дали ще има ефект от съвета на комшията си и издебнал жена си, която се била навела и плевяла в градината. Бръкнал под полата и и откъснал един косъм при, което жена му без дори да се обърне се изпровикнала: - Пак ли за риба отиваш бе, комшу? - Здрасти, как е? - Ами никак, уволниха ме от работата. - Защо? - Знам ли, половин година не съм стъпвал там... Чък Норис може да се среше с обратната страна на гребена. Учен пътува с кола към границата на Конго.На 100м от нея го спират 10 аборигена и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?".Той им казал Бонго-Бонго и те го изчукали.Той си продължил по пътя и на 50м от границата го спират 50 човека и му задават същия въпрос.Той отново им отговаря Бонго-Бонго и те отново го изчукали.Ученият си продължава по пътя и на 10м от границата го спират 100 човека и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?", той им казал "смърт", а те му отговорили:"Смърт чрез Бонго-Бонго!". Сашо Диков попитал Симеон Дянков. - Колко стотинки имаш? - Той му отговорил 2.