Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вчера хванах жената с любовник. Директно зададох въпроса: "Или аз, или той?" - И? - Ами това в! Сега вече той изхвърля боклука.
Семейни 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

Писмо до затворник от майка му: "Мили сине, тъгуваме по теб! Откакто си в затвора, няма кой да изкопае лозето,няма кой да засади картофите..." Отговор от сина: "И вие ми липсвате! Лозето по-добре хич не го копайте! За това, което ще го намерите, ще ми лепнат поне още 20 години,че и вас ще доведат при мен." "Мили сине, с писмото ти дойдоха и полицаи, изкопаха цялото лозе, нищо не намериха..." "Мила мамо, каквото можах да направя оттук, направих. Засадете си картофите сами!" 2 часа говорих с леля ми - разбрах, че й е скучно... 3 часа със сина правихме домашните... 4 часа обяснявах на жената, как се сменя гумата на колата.. 5 часа опитвах да се науча да спя прав... Уф, кога ще стане понеделник сутрин, да дойде асансьорния техник и да ме изкара от този шиб@ан асансьор?!!! Омъжена,осъзната блондинка: - Защо ме гледаш подигравателно,нищо не съм казала! Зайче и лисиче решили да си направят дете.Три месеца се скъсали от секс, но нямало резултат. Решили да отидат да се консултират с доктор. - Докторе, защо така не става тази работа? Защото сме зайче и лисиче ли? Доктора ги изгледал от горе до долу и казал: -Нее, не е за това, а защото и двете сте момценца! Млада жена говори на съпруга си: - Да знаеш, скъпи, аз умея да готвя само две неща - овесена каша и компот от круши. Мъжът поглежда в чинията си и пита: - А това кое от двете е?