Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървели си Охльо Бохльо и Охльо Мохльо из гората: Охльо Бохльо: Охльо Мохльо с какво обичаш да си пиеш бозата със сол или с пипер? Охльо Мохльо: Мдаааа...
Любими Герои 3,615 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам. Смаян, един рибар му вика от брега: - Ей, какво правиш? - Не виждаш ли - пера си палтото! - Че нямаш ли си пералня у вас? - Имам, обаче от нея ми се вие свят. "Ние сме на всеки километър!" Подпис: Клуба на анонимните алкохолици Средната възраст е онзи непоносимо тежък период, между юношеството и пенсионирането, в който трябва да се грижите сам за себе си... - Емиле, ти имаш ли си приятелка в детската градина? - Да, Катето, и като порасна, ще се оженя за нея. - Скоро има рожден ден, какво ще й подариш? - Сърцето си. - Само това ли? - А, не, и дъвка. Чапай и Петка бягали от белогвардейците и стигнали до запустяла къща край една гора, пред която имало кладенец. Скочили в кладенеца и решили да се правят на ехо. Дошли белогвардейците, огледали се и казали: - Къде ли са? Може би в гората… - …в гората, в гората - се чуло откъм кладенеца. - А може би са в къщата… - …в къщата, в къщата - пак се чуло от към кладенеца. - А може би са на полето? - …а може би са на полето, на полето… - А може и да са в кладенеца… - …а може би са на полето, на полето…