Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той оправдаваше своите грешки с това, че живееше за първи път.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Наскоро реших да спра алкохола и почнах да пия сок. А после разбрах, че това също е неправилно. - И спря да пиеш сок ли? - Не, сега пия сок с алкохол.
Пиянски
03.10.2017
1,563 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели пътуват с влака. Еединия си бил купил катеричка. Играли ли с катеричката, след време единия слязал. След известно време пак се срешнали. От дума на дума станало въпрос за катеричката. - Какво стана с катеричката - попитал единият. - Е, па, утрепах я. - Що утрепа животното бе?!? - Остави се! Както си играех с нея, взе че ми влезе в гащите и ми помисли пацата за клон. Върте го, извива го... Това изтърпех. После ми помисли мъдетата за лешници. Върте ги, извива ги... И това изтърпех. После ми помисли газа за хралупа. Влиза - излиза, влиза - излиза... И това изтърпех. Но кога започна да вкарва лешниците в хралупата, не можах да изтърпя и я утепах.
Кюрдски трньор се кара на отбора след загубата от Левски (7:2). - Казах ви да играете както никога до сега, а не все едно никога до сега не сте играли.
На Олимпиадата в Торино бягат двама руски биатлонисти. В един момент, единия от тях спира, сваля пушката и казва на другия: - Ти бягай, аз ще те прикривам!
Двама индианци си говорят: -Белите имат много тъпи имена -Джим,Фил,Джон... -Прав си,Кучи гъэ!
- По очите ти виждам, че си пил! - По профила ти виждам, че си яла!