Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти: "Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!" На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти: - Казах ти 100!?! Защо си го написал 200 пъти? А Иванчо: - За да ти е по-приятно!
Ученически 3,129 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подчинен към шефа си: - Трябва да ми увеличите заплатата! От мен се интересуват вече три компании! - Хм, и кои са те? - НЕК, топлофикация и БТК. Пациент влиза при лекаря и казва : - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме. - Еее, в това няма нищо лошо. - Да, ама на другия ден дойде балдъзата. Заприказвахме се, приказвахме си и най-накрая се изчукахме. - Еее, от това по-хубаво няма. - Да, ама на следващия ден дойде баджанака. Приказавахме си, приказаахме си и го изчуках. - А бе я да си ходиш, че много се заприказвахме нещо! - Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли? Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза: - Крадци са това, сине, крадци и бандити. Кръвта на народа изпиват! Паразити!...Да вървим, сине! Помниш, ако ни спре полицията? - Да, тате, намерили сме сака и не знаем какво има в него. Седя на кафе с една девойка и тя вика: Дай да си отгатваме професиите. - Ами моята започва с А и завършва на Т, казвам аз. - АРХИТЕКТ - отгатва тя. - Правилно, казвам, а твоята? - Моята започва с К и завършва на А ... аз мълча и тя вика: Моята е КАСИЕРКА, а това, което ти се въртеше в главата ми е само хоби. Полкът на Чапаев завзел някакво село и Чапаев нарежда: - Доведете ми една девственица! Водят му една красавица, след десет минути Чапаев я изхвърля и вика: - Негодници, нали ви казах девственица! Тая не е! Водят му друга. Пак същата история. Трета - пак я гони… Чапай разярен вика Петка при себе си: - Абе, говедо такова, майтап ли си правиш с мен? - Ама Чапай, - рекъл Петка, - никой не се будалка с теб. Първата аз лично я проверих и се оказа девствена. Втората Степан картечаря я провери, а третата двамата заедно я проверихме за всеки случай. Бива ли така - да ни нямаш вяра?