Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои си Заекът в сянката на едно вековно дърво и покрай него минал таралежът. Заекът му вика закачливо: -Ей, Тарльо, накъде? -Уф, неми е до закачки, бягай и се пази, в гората се е появил едим много вежлив и много еблив лос, вече пострадаха мечката, вълкът, лисицата, даже и порът, горкият е доста стресиран от случилото се... - едва промълвил и побягнал таралежът. Заекът подигравателно викнал след него: -Е, стига с тези тъпотии, бе рошав, това е пълна идиотщина, стой да си правим компания! Доскучало му на Заека и тръгнал да се прибира - пийнал си отвара от моркови, позяпал тв и се приготвил да си ляга. Сетил се за думите на таралежа и за всеки случай си сложил една коркова тапа в задника. По едно време, тъкмо вече се унасял да спи, когато чул шум от отваряне на шампанско и следните думи: -Добър вечер, Зайко!
Животни 3,607 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо Йоцо чувствал новата действителност, но не можел да я усети. Анализ на учителка по литература Мога почти винаги сигурно да кажа дали във филм използват истински динозаври. В ресторант, клиент чете сметката си: - Пиле6ка супа: 5.00 - Безалкохолно: 1.00 - Ако мине: 2.50 - Десерт: 2.00 Клиентът вика келнерът и го пита: - Извинете, какво е това "Ако мине"? Келнерът: - Е, не мина ..... Журналистка на площада пресреща циганин с плакат: - Ти от кои си - от протестиращите или от подкрепящите? - Ши проститирам да дават на мени сириско граждансту, да зимам и аз 1200 лв. Кореспондент на чужд вестник пристига в един наш град. Целта му е, да напише статия за живота на простите хорица в комунистическото общество, която да се използва за пропаганда. За да стане статията колкото се може по-зловеща той влиза в една кръчма и задава въпроси на най-пияният човек в нея: - Кажете ми, господине. При нас във всяко семейство практически има автомобил, а при вас например, има ли автомобил? - Им-м-м-ма! И не един, а два даже! - Как два? - Ами ей сега като те тресна със стола по тиквата и ще пратят една кола за теб, и една за мен…