Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителят пита първокласничката Сабине: -Пак идваш със закъснение на училище,можеш ли да ми дадеш едно разумно извинение? -Защо извинение,нали вчера вие казахте,че за учението никога не е късно!
Ученически 2,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко моченце седи в парка на една пейка и яде бонбон след бонбон. След шестия бонбон от съседната пейка един мъж казал: - Хей, момче, ще си развалиш зъбите от толкова много сладко, ще бъдеш много дебел... - А моя дядо доживя до 96 години. - А той ядеше ли по шест бонбона на ден? - Не, но не си пъхаше носа в чужди работи. - Кой е най-добрия начин да си защитим компютъра от вируси?! - Слагаме си wallpaper с Чък Норис. Отишъл чукча в Москва в ГУМ.Гледа продават нещо непознато.Продавачката му обяснява: -Това е бельо.Много е хигиенично и топли. Купил си чукча един чифт слип,обул го.Тръгнал си за тайгата ,но нещеш ли му се присрало.Надигнал си щубата и клекнал.Изсрал се погледнол гледа няма нищо на снега и си казал: -Леле ама то наистина е много хигиенично!седнал в шейната и казал: - И топли! Две мутри си говорят: — Днес синът ми се научи да ходи! — За какво му е? Нямате ли си кола? Мнозина си мият ръцете да ядат с владиката, но малцина ще седнат на трапезата му.