Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знанието е слънце, но мен ме е страх да не изгоря и стоя на сянка.
Бисери 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във вагон-ресторанта. - Келнер, чакам тая бира вече двеста километра! Добрият любовник е като добрия прах за пране - прониква в дълбочина, мирише хубаво и не оставя следи... В една страшна буря в планината се загубили група туристи. След като цял ден се мотали без посока и вече отчаяни последния от колонката се провикнал: - Момчета, мисля че сме близо до Габрово! - По какво позна бе!? - спрели всички учудени. - Намерих презерватив с 16 вулканизации! 2050-та година: - Дядо, помниш ли, когато Америка била в криза, японците са се разорили, Евросъюзът се разпаднал... - Да, дядовото... - А вярно ли е, че Абрамович тогава се е разорил и е продавал пирожки? - Вярно е! - А как тогава отново е станал милиардер? - Взимаше по 0,10 $ от всеки, който идваше да види това. Имало едно време един дядо, който се казвал Онаний. Дошло му време да умира и той събрал роднините си. Почнал да им говори : - Умря Ленин - умря и ленинизмът ... Умря Сталин - умря и сталинизмът ... Всички го прекъсват в хор : - Дядо, не умирай!