Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учител връща бележника на учник с думите: - Баща ти ще побелее, когато ти види бележника. - Няма да побелее. - Нима твоите оценки не го интересуват? - Разбира се, че го вълнуват, но той е плешив
Ученически 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

Карали един да се ожени, а той: - Да си оженя за хубавица, ще имам много гости.Да взема умна, ще ми заповядва. Глупава - няма да може да ми угажда.. Богата ще ме разиграва, а бедна - ще трябва да я храня. Програмист се връща от работа и казва на жена си: - Сипвай манджата, че съм гладен за 256-ма! Две жени. Едната доскоро работела като секретарка, а другата постъпва на неиното място. Старата дава съвет на новата: - Като дойде шефа и ти каже да отидете да подписвате документи да знаеш, че иска да ти вирне краката! Новата кимнала с глава без да казва нищо. Минал първия й работен ден в очакване на заигравки с шефа .... да ама не... шефа няколко дни подред идва, но нищо не й казва. Вършат си работата, но нищо повече. Един ден шефа влязал, погледнал я с усмивка и казал: - Ела с мен в офиса ми да подпишем документите... тя обаче имала проблем и ....: - Добре шефе, ама ще ги пишем с червено мастило! Шефа направо си влязал в офиса. Да обаче на нея й се искало и без да го мисли много направо влетяла в офиса: - Шефе хайде да ги разпишем със задна дата ..... - А! Нема смисал аз ги нахвърлях на ръка вече!!! Журналист интервюира овчар: - По колко килограма вълна дават овцете ви? - Кои - черните или белите? - Черните. - По два килограма. - А белите? - И те по два килограма. - А колко мляко дават? - Черните или белите? - Ами черните… - По два литра. - А белите? - И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: - Добре де, защо все питате - черните ли, белите ли… - Ами виж сега, черните овце са мои… - Така, добре… А белите? - И те са мои. Менгемето отишло при бухала и му казало: - Виж сега, мойто момче. - Отдавна се кана да те предизвикам на едно състезание по летене. - По летене?! - зачудил се бухала - Че ти си от желязо бе, пич?! - Как ги мислиш тия? - Абе не ми умувай, а дай да се качваме на блока, и който прелети по-далече - печели. Речено-сторено. Качили се на блока, а менгемето скочило и полетяло надолу, точно както се очаква от едно менгеме и се сгромолясало на земята. Бухала елегантно политнал, кацнал до него и казал: - Добре бе, пич! Не мога да разбера къде си тръгнал, като знаеш, че не можеш да се мериш с мен. - Е добре де! - казало менгемето - печелиш! - Дай поне да си стиснем ръцете.