Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителката: - На колко години стана на миналия ти рожден ден? Ученик: - На седем. Учителката: - А на колко ще бъдеш на следващия ти рожден ден? Ученик: - На девет! Учителката: - Седни си! Двойка за грешен отговор! Ученик: - Голяма работа! Днес ми е рождения ден!
Ученически 3,316 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство минава митническата проверка на аерогарата. Малката дъщеря гледа митничаря как рови и по едно време се обажда: - Топло, топло! Звънят "Свидетели на Йехова" на една къща в Банкя и питат: - Здравейте! Искате ли да поговорим за Господ? - Да! А какво искате да знаете за мен? - отговорил Бойко Борисов. Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: - Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. - Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт - казал му заекът - но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: - Лес… - йес, йес - отговорила гората. - Какой цветок растьот в етава мароза? - Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: - Лес… - йес,йес… - Что я буду есть в ету ночь темную? - Ую, ую… КРАТКА ИСТОРИЯ НА МЕДИЦИНАТА: “Докторе, боли ме стомаха!” 2000 г. преди Христа – “Яж от тази трева” 1000 г. преди Христа – “Тревите са езически, кажи тази молитва.” 1850 г. след Христа – “Молитвите са суеверие, вземи тази отвара." 1940 г. след Христа – “Отварите са вредни, вземи това хапче." 1985 г. след Христа – “Хапчетата са неефикасни, вземи този антибиотик." 2000 г. след Христа – “Антибиотиците са химия, яж от тази трева!" Жена седи до леглото на умиращия си съпруг. Той я пита: - Миме, помниш ли, когато ме взеха в армията, ти беше ли с мен? - Да, скъпи! - А помниш ли, когато ме уволниха от работа и няколко години не можах да си намеря нова, тогава ти беше ли с мен? - Разбира се, скъпи! - А помниш ли, когато ме прегазиха пиян и лежах в болницата три години. Ти и тогава ли беше с мен? - (Плачейки) Да, мое съкровище! - И сега, когато умирам ти седиш пак до мен. (Жената започва да ридае). - Миме, мисля си, че ти ми носиш само нещастие! ...