Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кинозвезда се заяжда с писател: - Вашият разказ ми хареса много. Бихте ли ми казали кой го е написал? - Радвам се, че ви е харесал. Бихте ли ми казали кой ви го прочете?
Разни 2,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка се обажда на дъщеря си - първа година студентка в София. - Миличко тук разправят ужасни неща за студентския живот. Имало наркотици, групов секс, секти... - Секти?! - Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. - А кой те е молил? - Родителите ми. Двама студенти разговарят: - Взе ли го? - Да. - С колко? - С три. Първо исках с 6, но след това реших с тройка, а с останалите пари да купя бира... Студент към студентка: - Мими! Да отидем в моята стая? Имам цяла бутилка "Мартини". - Супер! А освен разредител нещо за къркане имаш ли? Малко еврейче тръгнало на училище в малко градче. Учителката попитала: - Кой е най-великият човек, който някога е виждал? Една ученичка вдигнала ръка и отговорила: - Мисля, че е Джордж Вашингтон, защото той е бащата на нашата страна. - Това е добър отговор, но не е отговорът, който очаквам. Друг ученик вдигнал ръка и казал: - Мисля, че е Ейбрахам Линкълн, защото той освободи робите и помогна да спре Гражданската война. Учителката отново заявила, че отговорът е добър, но не е правилният. Тогава станало еврейчето и рекло: - Мисля, че Исус Христос е най-великият човек, живял някога. Като награда за верния отговор учителката го извикала при себе се и му дала бонбонче. В междучасието друго еврейче попитало новодошлото: - Защо каза, че е Исус Христос? - Бе аз си знам, че е Мойсей, и ти си знаеш, че е Мойсей, но бизнесът си е бизнес.