Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали радио Ереван какво ще се случи, ако всичката глупост от парламента изчезне. - Нищо в природата не се губи. - отговорили от там. - Като изчезне от някъде, ще се появи на друго място. И там ще бъде новият парламент.
Радио Ереван 3,973 прегледа
Следващ →

Още вицове

- A колко място заема Windows-a? - ...колкото намери - толкова и заема... Седят двама напушени на една пейка: - Таам..., - показва единият с пръст далечината. - Какво там? - Там..., - замечтано показва пак. - Да де, какво там, какво? - Къде?! Късно вечерта едно младо момиче се прибира по Софийските улици. Изведнъж чува стъпки зад нея. Момичето забързва крачка и човекът зад нея също забързва крачка. Изведнъж пред момичето се появява мъж и и казва: - Сега ще те изнасиля. - Не моля ви се как така ще ме изнасилите!? - Не ще те чукам! ! ! - Моля ви се ще ви направя една свирка за да ме пуснете. Мажат се замислил и казал: - Добре така да бъде. Момичето кляка на колене и захапва мръсника направила една свирка станала избърсала си устата и казала: - Дайте ми сега една цигара. Мажат и дал една цигара и щракнал запалката и този момент те си виждат лицата и мажат казва: - Радке - Татко - Ти що пушиш ма? Иванчо казал на Марийка: - Марийке, ела довечера у дома. Няма да има никой! Вечерта Марийка отишла у Иванчо, тропала, тропала и.......наистина нямало никой! Попитали Стойчков - как бихте коментирали бъдещето на i технологиите Той отговорил: - iPad, iPhone, iTouch, iДрън!