Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос:Защо жените носят големи обеци? Отговор:За да си слагат краката там докато работят!
Семейни 2,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дебел пиян човек отива на лекар обаче обърква и влиза в генекологичния кабинет и сяда. Докторът: - Мдааааа...бременен. Прибира се в къщи и казва на жена си: - Видя ли сега с туй твоето: "Аз отгоре, аз отгоре" Стоичков разглежда Лувъра и в една от залите пита разпоредителя: - Абе пич, това картината "Селянинн люпи семки" ли е? - Не, господине, това е кристално огледало от XV век. - Какво прави блондинка на светофар светещ жълто? - Натиска газ и спирачки едновремено. Не ме псувай на ум, че се чува!!! - преподавател в ПГЕА София Прибира се мъж пиян в три през нощта, влиза в стаята и за да не се кара жената връща часвоника с три часа назад. Жената се буди и почва да вика: - Виж само, колко е часа! - Само 12 часа е, виж си сама. Жената не усеща измамата и смекчава това: - Добре де. Нещо искаш ли? - Донеси ми чаша вода. - Сега, скъпи. Жената отива до кухнята и там вижда, че е три часа. Връща се, и като я вижда недоволна мъжът започва контраатака: - Къде се моташ, ма?! Цели три часа ходи, за да донесеш чаша вода!