Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От анти-феминистки site: -Ако март е женски месец, какъв е остатъка от годината? -Дискриминация!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Хлапе чупи прозорец с топката си. От къщата изскача разгневен мъж и го хваща за ухото: - Казвай бързо, кой е баща ти? - Не знам, питай мама, тя има известни подозрения...
Деца
03.10.2017
3,845 прегледа
Следващ →
Още вицове
Перничанин разказва на приятели: - Не ги харесвам англичаните! Шантав народ! Бях в София, на хотел, а до мен имаше един англичанин - няма такива хора! Непрекъснато пърдене, покашляне, не спира да се мие. - А сигурен ли си, че е бил англичанин? - Че как! На вратата му даже имаше табелка с име и фамилия: Уотър Клозет.
В богаташки квартал на Ню Йорк се заселил индус. Съседът му - американец си купил чисто нов Ролс-Ройс. След един месец индусът отива при него и му казва: - Аз живея не по-лошо от тебе. И аз си купих Ролс-Ройс. Американецът се ядосал и си направил басейн в двора. След месец индусът, отново отива при него и казва: - Аз не живея по-лошо от тебе. И аз имам басейн. Минава се още един месец и индусът пак отива при него: - Слушай, аз май живея по-добре от тебе. На мен съседът ми е американец, а на теб - индус...
Пълна яснота по всички въпроси има само в празната глава!
Срещат се двама икономиста и единият пита другия: - Разбираш ли сега какво се случва? - Сега ще ти обясня! - И аз мога да ти обясня! Ти разбираш ли какво се случва или не?
Две възрастни госпожи се срещат в парка. След като се осведомяват една друга за здравето си, темата на разговора се насочва към съпрузите им. - О - казва едната, - Хари умря миналата седмица. Излезе в градината да откъсне зеле за вечеря, получи инфаркт и се строполи мъртъв в зеленчуковата леха. - Божичко - ахва другата. - И ти какво направи? - Отворих консерва с грах.