Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели разговарят: - Знаеш ли, онзи ден ми откраднаха колата! - И ти какво направи? Обади ли се в полицията? - Обадих се. Не са те...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Да нямаш морал докато навършиш 25, значи да бъдеш идиот.Да имаш морал, след като си навършил 25, значи да си абсолютен идиот!
Бисери
03.10.2017
3,236 прегледа
Следващ →
Още вицове
От великото до смешното - една стъпка. Наполеон Бонапарт
Народното събрание отложи с няколко месеца гласуването на антикорупционни закони, защото депутатите още не са успяли да прехвърлят всичката си собственост на далечни роднини и доверени лица.
По време на изпит се оказва, че студентът не знае нищо. За да не пише двойка професорът поставя такова условие: - Колега, ако успеете да ми зададете такъв въпрос, на който да не мога да отговоря, ще Ви пиша тройка. Студентът помислил малко и накрая попитал: - Според вас, възможно ли е крава да забременее от човек? Професорът мислил доста дълго, и накрая решил да се посъветва с другите си колеги. Излязъл от кабинета и попитал първия, когото срещнал: - Колега, според вас възможно ли е крава да забременее? Професорът го погледнали изпод очилата си и възкликнал: -Боже Господи, колега, в какво сте се забъркал???
Джина Дейвис:Който не рискува нищо, рискува всичко.
Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо!