Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима луди,в лудницата,пробват ги дали са се излекували...Пейката е боядисана и има табела...сяда първия,втория...третия си слага вестник и така сяда...психиатърът го пита "Защо сложи този вестник,умнико?" , а той отговаря "Ами,за да ми е по-високо!!!"
Черен хумор 1,661 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва: - Зайо защо са ти толкова дълги ушите? - Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова. - Зайо защо опашката ти прилича на топка? - Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси. - А зайо защо зъбите са ти толкова дълги? - Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали? - Нещо ми влезна в компютъра, мисля, че е вирус. - Какъв по-точно? - От тия дето ги пращат троянците! Руснаците, като закъсали с парите, решили да продадат мумията на Ленин - така и така искали да се отърват от него... Пуснали обява, никой не се обажда, и по едно време постъпва запитване от кметството на Ерусалим: "Колко искате за мумията?" Руснаците в паника отговарят: "А, не! Само на вас не го продаваме! При вас вече един възкръсна!" Донаборник минава преглед при очен лекар. - Закрийте лявото си око!... Така... Коя е тази буква? Донаборникът мълчи... - Закрийте сега дясното си око!... Така... А тази буква коя е? Донаборникът пак мълчи.. - Ама ти съвсем нищо ли не виждаш? - озадачил се докторът - Ааа... не бе...просто забравих как се казваха тия букви. - Сашо, колко е 2 + 2? - Идва към 6, с лихвата и ДеДеСето.