Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж се връща от командировка в и разбира, че жена му му е изневерила. - Да не е бил приятелят ми Пешо? - строго пита той. - Не. - Тогава Гошо? - Не. - Значи няма кой друг да е освен Иван. - Стига бе! К`во си се хванал за твоите приятели!Ти к`во си мислиш, че аз нямам мои ли?
Семейни 3,456 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали известен американски психолог: - Какво е мнението ви за сексуалното възпитание на децата в училищата? - Съгласен съм с това възпитание, обаче на учениците не трябва да се дават домашни упражнения. Журналист интервюира депутат: - Как прекарвате свободното си време? - Имате предвид в Народното събрание или въобще? Един пияница пита друг: - Разправят, че всички пътища водят към Рим?! Вярно ли е? - Вярно е.. - Тогава защо всеки път се оказвам в изтрезвителя!? Моряк разправя на приятеля си: - За старата ми лодка са нужни трима. - Трима ли? - Да. Един да гребе, един да изгребва водата и един да вика за помощ! В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти…