Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-нещастна е заплатата - всички я искат, но никой не си я обича.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена към мъжа си: - А помниш ли в "Първичен инстинкт" Шарън Стоун как кръстосваше крака в полицейския участък? - Да. - Значи това помниш, а че днес имаме годишнина от сватбата забрави!
Семейни
03.10.2017
3,087 прегледа
Следващ →
Още вицове
Изпит по анатомия. Професорът изпитва няколко студентки по нова методика. - Колежки, днес ще определяте опипом анатомически органи, без да ги виждате. Вие колежке - и отваря дипломатическото си куфарче. Бърка студенката вътре, мисли малко и казва: - Сърце! - Отлично колежке! - Следващата! Бърка мацето, бара, бара и казва: - Кренвирш, г-н професор! - Още един път колежке и без стеснение - вие сте медици. Бак бара, бара, сълзи и излезли от притеснение на очите и пак: - Кренвирш! - Абе какъв кренвиш! Бърка професорът в куфара и сам си говори: - Абе вчера в онуй бистро с академика кво мезе ядохме с бирата?
Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката - лелче дай ми едно тафе - жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо - момчето казало: тафе ма лельо ей онова черното където се пие с шикер, тафе тафе -жената изнервена казала момче, нямаме такова нещо тук отиди провери другаде -момчето ядосано казало: да ми ядеш тура като нямаш тафе -жената: простак, глупак как не те е срам да говориш такива неща...... -детето: ааа тура знаеш какво е ама тафе не знаеш ;д ;д
Приятелка пита блондинка: -Защо си толкова тъжна? -Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА. -Защо? -На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".
Призив: Момичета, не се омъжвайте за чужденци! Подкрепете местните производители!
- Защо закъсня? - Ударих си главата във възглавницата и изгубих съзнание за два часа...