Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако не може да се похвалиш, че имаш личен шофьор с кола, то поне имаш обществен с автобус...
Бисери 3,878 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия: - Чекай ти кажа една гатанка: - Бело, студено, през зимата се сипе на парцали. - Снег - Не Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва... - Сети ли се? - Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ . - Ми.. не знам :( - Снег бе браточка :) - Дай сега ще питам още една. - Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’ Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора... - Сети ли се? - Не - Снег бе браточка нали ти казАХ! - Как се разпознава гинеколога на медицински конгрес? - Само той носи часовник на предмишницата. Иванчо имал в класа си едно китайче.Всяко междучасие той отивал при него, потупва го по рамото и го пита: - А бе ей, ти колко бащи имаш? - Ами един колко да имам. -отвръща китайчето. И така всеки ден.След три месеца Иванчо отива при китайчето,потупва го по рамото и го пита: - А бе ей ти колко бащи имаш? - Пет, пет бащи имам -не издържало китайчето. - Така си и мислех, с две яйца толкова жълт не можеш да станеш - доволен си седнал Иванчо. Знаете ли как да спасите давещ се адвокат?Не? Супер! - Докторе, струва ми се, че ми трябват очила. - Да, нужни са ви. Това тук е стоматологичен кабинет.