Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пич-нудист на плажа изгорял по оная си работа и си купил кофичка кисело мляко да си го намаже,и така,на плажа отворил кофичката и направо го топнал вътре...толкова приятно му станало,че чак пуснал блага усмивка,до него някаква жена го гледала и си казала -Божее,все съм виждала как го изпразват ама никога как се пълни...
Семейни 3,023 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тогава Дяволът каза:"Вкарайте азбуката в математиката". Девойка пита радио Ереван - може ли да се забременее от телефонен секс? - Зависи от слушалката! - отговаря радиото. Наложило се един път на бойното поле Чапай да оперира, а Петка да му асистира. Ето какви били думите на Чапай: - Скалпел, спирт. - Форцепс , спирт. - Спирт, спирт. - Краставичка… Един фотограф е на гости. По някое време показал някой свои снимки. Домакинята, гледайки снимките, казва: - Колко са хубави! Определено имате много скъп апарат! Фотографът нищо не казал, но на сбогуване казал на домакинята: - Благодаря, вечерята беше великолепна! Определено имате много скъпи тенджери! Малкото биче и баща му породистият и едър бик стоели от един хълм и заполи стадото-по едно време малкия интуасиазирано се развикал: -Тате тате, виж там онази палава малка юничка и онази черната кравичка, хайде да слезем бързо и хубаво да ги наебем! -Спокойно моето моче, ще слезем бавно и всичките ще ги оправим!