Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Азис, Руши Видинлиев, Миро от Каризма, Графа, Любо от Те и Иван Костов им е позволено да съществуват само защото Бойко Борисов не убива жени. Което значи, че Екатерина Михайлова в най-скоро време ще изчезне от политическия (а и всеки друг) хоризонт…
Любими Герои 3,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви красива девойка по улицата. На масите пред бирария са седнали няколко мъже и пият бира. - Ето сега ще почнат да подсвиркват, да ми подвикват … - мисли си девойката. И наистина мъжете започват да свиркат и подвикват, но не на нея, а на вървящата пред нея девойка, която не е нищо особено, обаче така хубаво си върти задника, че събира погледите на мъжете. Нашата девойка я догонва и пита: - Къде се научи така да си връткаш дупето? - Ще ти дам един адрес, отиваш там и ще се научиш. Отива девойката на адреса и звъни. Вратата отваря двуметров як мъж. - К`во искаш? - Ми, такова, дадоха ми вашия адрес, за това де… за дупето… - Аааха! Влизай! Влиза тя и вижда на стената училищна дъска. - Събличай се и застани с гръб към дъската! "Това беше, тоя ще ме …!" - мисли си девойката, докато се съблича. Мъжът се приближава до нея, слага й тебешир в дупето и казва: - А сега започвай да пишеш по дъската: 6 8 6 8… Между мъж и жена. Мъжът: - Жена, знаеш ли какво е грешка? Грешка е когато аз съм в нас с комшийката, а ти ни хванеш да правим секс. Жената: - Така значи! А ти знаеш ли какво е грешка? Грешка е когато аз и комшията правим секс и ти ни хванеш! Мъжът: - Аааа жено недей да бъркаш грешката с големия бой! - Подсъдими, разкажете своята версия. - Ами какво..минаваме си покрай, и гледаме вратата отворена. Мислиме си - вероятно крадци. Влизаме, проверяваме - няма крадци! Мислиме си - сега ги няма, ще дойдат после! И решихме: трябва да се спасят вещите. Та изнесохме всичко ценно...с благородни намерения и после да върнем всичко. Ние си записахме адреса.. - И защо не сте се върнали половин година? - Как защо? Бяхме заети - спасявахме други апартаменти от крадци... Защо празнуването на рождени дни е здравословно? - Защото колкото повече рождени дни отпразнуваш, толкова по-дълго живееш. Мъж влиза в аптеката и се провиква: — Един капут. Аптекарката му отговаря: — Ако обичате, господине, изчакайте си реда и измислете някакъв по-цензуриран начин, за да ми обясните точно какво искате. Дошъл редът на мъжа. Той си разкопчал панталона, извадил го и казал: — Извинете, госпожо, може ли да дадете на този джентълмен един костюм?